Srpen 2009

|Three Days Grace| Life Starts Now photoshoot

26. srpna 2009 v 17:12 | Pajina |  Three Days Grace
ááá.. dokonalé fotky. Teda skoro. Kdyby měl Barry panka, tak dokonalé sou! :D

|Good Charlotte| Benjova fotka

26. srpna 2009 v 16:41 | Pajina |  Good Charlotte
zdroj→ gcstate.com|Filmy ke stažení| Výměna

26. srpna 2009 v 0:00 | Pajina |  Filmy ke stažení
Takový smutný film.. :)
Více o filmu pod perexem

Angelina Jolie

25. srpna 2009 v 22:45 | Pajina
Angelina Jolie je jednou z nejúspěšnějších, ale také nejotevřenějších hereček Hollywoodu. Je dcerou taktéž uměním se zabývajícího páru, herce Jona Voighta (který je držitelem Oskara) a herečky Marcheline Bertrand. Není tedy velkým překvapením, že k hraní se dostala už velmi brzy. V pěti letech si odehrála svůj filmový debut v titulu Lookin' to Get Out (ve kterém si zahrál i její otec). O šest let později započala svá studia na Lee Strasberg Theater Institute.

A showbusinessu se věnovala i nadále, přestože její dětské
sny tomu vůbec nenasvědčovaly. Angelina se totiž toužila stát ředitelkou pohřebního ústavu. Ale její přání nedošlo naplnění. Již v šestnácti letech působila jako profesionální modelka v New Yorku, Los Angeles a Londýně
. Kromě toho se objevila ve videoklipech hudebních umělců jako jsou Rolling Stones, Meatloaf, Lenny Kravitz a dalších. Nadále se také věnovala studiu herectví. Vstoupila na prestižní Met Theathre Group (mezi absolventy tohoto institutu patří například Holly Hunter nebo Ed Harris).

|Alba ke stažení| 30 Seconds To Mars

25. srpna 2009 v 14:50 | Pajina |  Alba ke stažení
30 Seconds To Mars - Beautiful Lie
http://www.blogsound.net/images/abeautifullie.jpg
01. Attack . . . . . . . . . .03:09
02. A beautiful lie . . . . . 04:05
03. The kill . . . . . . . . . .03:51
04. Was it a dream? . . . .04:15
05. The fantasy . . . . . . 04:29
06. Savior . . . . . . . . . .03:24
07. From yesturday . . . . 04:07
08. The story . . . . . . . .03:55
09. R-evolve . . . . . . . . 03:59
10. A modern myth . . . .14:14
11. The battle of one . . 02:47
12. Hunter . . . . . . . . . 03:54


Kristen Stewart

24. srpna 2009 v 23:44 | Pajina
Strašně sympatická herečka ;)

Kristen Jaymes Stewart se narodila 9.4.1990 ve městě Los Angeles v Kalifornii. Poté nějakou dobu žila se svými rodiči ve státě Colorado, aby se zhruba po roce přestěhovala zpět do svého rodného města. Díky svému otci Johnu Stewartovi, který je televizní producent si poprvé zahrála v několika reklamách
. Ve filmu debutovala v roce 2001 a to v dramatu ŽIVOTNÍ JISTOTY.

Velká příležitost přišla hned o rok později, když Kristen nabídli záskok za Hayden Panettiere do filmu Davida Finchera ÚKRYT. Zahrála si zde dceru Jodie Foster, která se spolu se svou matkou
schová před zloději v nejmodernějším úkrytu. Touto rolí na sebe výrazně upozornila. Následně si zahrála v thrilleru COLD CREEK MANOR, kde ztvárnila dceru Sharon Stone a Dennise Quaida, se kterým slaví narozeniny ve stejný den. Další výrazné role ztvárnila v dětských filmech CHYŤTE TU HOLKU
a ZATHURA: VESMÍRNÉ DOBRODRUŽSTVÍ.

Steve Buscemi

24. srpna 2009 v 23:27 | Pajina
Takový sympatický záporák :D ty jeho zuby ještě. Mazaný herec :)

Tvář New Yorského rodáka (*1957) se zaryje do paměti
komukoliv, kdo ho ve filmu zahlédl. Někdo s tak výraznými fyzickými a charakterními rysy se jen tak nevidí a vidět nebude. Vykulené oči, kouty ve vlasech, zuby jako noty na buben. A stejně jeden z nejoblíbenějších herců posledních let.

Už během posledního roku na střední škole se chtěl stát hercem a navštěvoval hodiny herectví s Johnem Strasbergem. Začínal v divadle, kde hrál či psal scénáře. A věřte nebo ne, i když vypadá spíše jako žhář, byl New Yorským hasičem v letech 1980-1984, kdy si zahrál první filmovou roli.

Začátky byly velice velice těžké, zdlouhavé a Steve dostával většinou "štěky". Hrál dělníky, popeláře i mrtvého pasáka a postavičky se jmény jako Nick, Fred, Eddy či Ted. Po osmiminutovém filmečku Jima Jarmusche COFFEE AND CIGARETTES II se objevil ve známějších filmech. A právě role ve filmech POVÍDKY Z NEW YORKU Woodyho Allena, KRÁL NEW YORKU Abela Ferrary nebo MILLEROVA KŘIŽOVATKA bratří Coenů ho začali dostávat na světlo.

Michael Clarke Duncan

24. srpna 2009 v 23:14 | Pajina
Aaa.. Toto je aspoň herec! Teda absolutně nejlepší roli odehrál v Zelené míli.

Vyrůstal s matkou a starší sestrou v chicagské černošské čtvrti South Side. Po maturitě začal studovat sdělovací prostředky na Alcornově státní univerzitě v Mississippi, ale školu opustil, aby mohl podporovat rodinu. Pracoval jako kopáč pro plynárenskou společnost a také v ochrance divadelního souboru, což mu umožnilo několik menších výstupů na jevišti. V 80. letech přesídlil do Los Angeles, kde se díky mohutné postavě (195 cm) uplatnil jako bodyguard.

Mezi jeho zaměstnavatele patřili mj. herci Will Smith, Martin Lawrence a Jamie Foxx, kteří mu dohazovali drobné úlohy ve filmu a v TV. Duncan účinkoval v mýdlové opeře The Bold and the Beautiful (1992-94, Báječní a bohatí ČTV) a jako host se objevil v TV seriálech Renegade (Odpadlík - ČTV), The Fresh Prince of Bel-Air (Fresh Prince - ČTV), Married… With Children (Ženatý se závazky - ČTV), Weird Science (Průšvihy s čarováním - ČTV), The Jamie Foxx Show, Sparks, The Wayans Bros., Built to Last (Stavba, která vydrží), Arli$$ a Sister, Sister (Sestra, sestra).

|Filmy ke stažení| Znamení

24. srpna 2009 v 23:04 | Pajina |  Filmy ke stažení
Tento film jsem viděla už před dlouhou dobou, ale co si pamatuju, tak fakt dost dobrý film!;)
více o filmu pod perexem

Jessica Alba

24. srpna 2009 v 22:52 | Pajina
Jessica Alba se plným jménem jmenuje Jessica Marie Alba. Když byla Jessica Alba malá, přestěhovali se s rodinou do Biloxi, ve státě Mississippi. O tři roky později se znovu přestěhovali do Del Rio v Texasu. Ale nakonec se usadili v Kalifornii, když bylo Jessice 9 let. Již od svých 5 let snila, že se jednou stane herečkou. První lekci herectví měla ve svých 12 letech a o devět měsíců později podepsala smlouvu s agentem.

Filmovým debutem pro ni byla Hollywoodská komedie Camp Nowhere (1993). Jessica Alba měla smlouvu původně jen na krátkou dobu, ale smlouva se jí prodloužila jelikož jeden z hlavních herců odmítnul hrát. Právě její vlasy jí daly osobitou originalitu pro tuto roli. Po filmu "Camp Nowhere" se Jessica objevila ve dvou reklamách pro Nintendo a J.C Penny.

V roce 1994 se jí podařilo prorazit do televize v populárním komediálním seriálu "The Hidden World of Alex Mac". Ve stejnou dobu získala roli Maye v seriálu "Flipper", tento seriál se natáčel od roku 1995 do roku 1997. Díky úspěchu v tomto seriálu získala roli mladé Evy ve filmu Venus Rising a také roli Marie v seriálu Chicago Hope.


Movies

24. srpna 2009 v 22:35 | Pajina
Neberu herce podle toho, jak vypadají, ale podle toho, jak hrají!


Clint Eastwood

24. srpna 2009 v 22:31 | Pajina
Miluju jeho filmy.. miluju jeho herecký talent! :D


Clint je hercem a režisérem už více než čtyři desetiletí. Hrál už skoro v padesáti filmech. Některé z jeho filmových postav se staly ikonami, počínaje mlčenlivou postavou ve westernu Sergia Leoneho Hodný, zlý a ošklivý, přes nesmlouvavého detektiva Dirty Harryho až po roli Williama Munnyho z filmu Nesmiřitelní, za kterou byl nominován na Oscara.

Společnosti Warner Bros. je věrný už roky. Jejich největší společný úspěch z poslední doby, film Vesmírní kovbojové, je více než dvacátým titulem Eastwooda režiséra. Předcházely mu tak výrazné snímky jako Půlnoc v zahradě dobra a zla, Madisonské mosty (Meryl Streepová za něj byla nominována na Oscara jako nejlepší herečka) nebo western Nesmiřitelní, který získal Oscary za Nejlepší film, Nejlepší režii, Nejlepší vedlejší roli a za Nejlepší střih.